Východočeské muzeum v Pardubicích, Zámek čp. 2, 530 02 Pardubice vcm@vcm.cz
+420 466 799 240

Vyprodaný Hřeben Bruce Willise odstartoval Pernštejnlove na pardubickém zámku

Vyprodané hlediště přivítalo v úterý na pardubickém zámku herce olomouckého Divadla Tramtarie. Sedmý ročník divadelního festivalu Pernštejnlove zahájila úsměvná retro komedie Vladislava Kracíka o tom, že každý má nějaký mindrák a jak s nadsázkou a sebeironií zvládnout mužské padání vlasů. Diváci odměnili soubor nadšeným potleskem a večer uzavřelo vystoupení dreampopové kapely teepee.

Ve středu čeká diváky Útulek domácího Divadla Exil a hudební stand up comedy show Možná, že to znáte. V parkánu v doprovodném programu zdarma vystoupí šansonový kvartet Chanson trio Coucou s charismatickou zpěvačkou Radkou Rubešovou.

Program divadelního festivalu Pernštejnlove trvá na Zámku Pardubice až do soboty. Kompletní program festivalu Pernštejnlove 2022 je k dispozici na webu www.pernstejnlove.cz. Předprodej probíhá v síti SMS ticket a v Infocentru Pardubice, vstupenky je možné koupit i na místě před jednotlivými představeními.

Festival se koná pod záštitou senátorky Miluše Horské, náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka a náměstka primátora města Pardubic Jana Mazucha. Podpořili jej především Statutární město Pardubice, Pardubický kraj, Eurovia, Placla.cz a Elektrárny Opatovice.

Více fotografií ve větším rozlišení a video z úterního představení a koncertu ke stažení zde: https://bit.ly/3zD9326

S pozdravem