Východočeské muzeum v Pardubicích, Zámek čp. 2, 530 02 Pardubice vcm@vcm.cz
+420 466 799 240

Koncert kapely D.Y.K.

3. 8. 2021 od 20.30 hodin, nádvoří Zámku Pardubice


Koncert byl původně plánovaný na 30.05.2020, následně 02.02.2021 v IDEON, Pardubice nyní byl přesunut na nový termín i místo. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vojtěch Dyk nahrál sólové album D.Y.K. v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem.
V New Yorku, s prvotřídními hudebníky a muzikantskou svobodou v zádech, vznikalo nové album D.Y.K. zpěváka Vojtěcha Dyka. Ten si pochvaluje, že nahráváním vystoupil ze své komfortní zóny a ponořil se do světa bez hranic. První ochutnávkou byl hravý a roztančený singl Mr. Beat inspirovaný Rowanem Atkinsonem a postavičkou Mr. Beana. Album D.Y.K., na kterém se podílel věhlasný hudebník a producent Ondřej Pivec, vyšlo 22. listopadu u Universal Music. Těšte se na špičkovou muzikantskou sestavu a jedinečnou show.

Vstupenky: www.ticketstream.cz/vstupenky/d-y-k
Zakoupením vstupenky návštěvník potvrzuje, že přebírá zodpovědnost za dodržování pokynů vyhlášených vládou ČR v rámci mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru a bude se řídit pokyny pořadatele akce.
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.
Pořadatel: D.Y.K. Production s.r.o.