Východočeské muzeum v Pardubicích, Zámek čp. 2, 530 02 Pardubice vcm@vcm.cz
+420 466 799 240

LE THÉ DES LOUPS

Rytířské sály, 29.10.2015 19:00 - 20:00

Thé des loups je francouzské duo tvořené skladatelkou, zpěvačkou a kytaristkou Zo J.Roy a Sébastienem Kohlerem u kytary a mixů. Tito dva společníci na cestách, v hudbě i v životě v projektu prozkoumávají některé z nezapomenutelných francouzských šansonů. Pozoruhodný a význačný Zoenin hlas oživuje s přesností známé melodie zapsané v našem kolektivním dědictví.
Hudebníci nabízejí také široký a originální repertoár vlastních písní ve francouzštině, které tak doplňují program jejich vystoupení. Díky neustále se obměňujícímu hudebnímu sdílení, prozrazující jejich spřízněnost a blízkost, se můžete těšit na unikátní chvíle plné překvapujících prožitků.

První dílo je složené v próze zpěvačkou Zo J. Roys za doprovodu Seba K., který k jejímu pestrobarevnému melodickému univerzu přidává elektrické beaty, loopy a groove. Opus obsahuje 7 skladeb s podmanivými názvy jako „Cupidon“ (Kupid), nebo „Seule ou mal accompagnée“ (Sama nebo ve špatné společnosti). Atmosférou připomínají ten druh příběhů, které si vyprávíme sami pozdě v noci...
Akusticky nebo s jejich elektronickým karavanem, toto zvláštní zvukové uskupení s okouzlující vůní zajisté rozdmýchá Vaší pozornost a zvědavost.

Vstupenky zakoupíte v kanceláři Francouzské aliance během otevírací doby (po-čt 14–18 + st 9–12).
Popřípadě po domluvě na af@afpardubice.com, tel.: 466 501 457